אגודת היועצים ומטפלים במשפחה בישראל

אתרי חברים

 • תמונה של לאה אהרונופ
  ברוכים הבאים לאה אהרון - master trainer nlp מטפלת מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר אילן עם נסיון רב למעלה מ 9 שנים מומחית לשיטה המשולבת NLP TFT ושיטת נר"ן בנושא OCD מחשבות טורדניות מתחים כעסים תרגילי הרפיה עמוקים והילינג יהודי קבלי לאה אהרון - 058-4121432
 • תמונה של נחמה לוזון
 • תמונה של צביקה פרויליך נפש לנפש
 • תמונה של ישראל יצחקי
 • תמונה של ישראל יצחקי
 • תמונה של אסתר שפר
  באתר יש הסברים על שיטות הטיפול השונות מאמרים בנושאים שונים ומתנות להורדה מדריך כח הריפוי המסתתר מאחורי המחלה מדיטציה איבחונית ועוד
 • תמונה של אריה אשדת
  כמי שעבר תהליך של התחזקות רוחנית, ונשוי לחוזרת בתשובה, בחרתי להמתמחות בזוגות שאחד מהם (או שניהם) חזרו בתשובה ובזוגות מעורבים. אני מאמין שהדרכה נכונה יכולה להפוך את תהליך החזרה בתשובה כמנוף לקשר הזוגי, גם אם בן/בת הזוג אינם מעוניינים לקיים תורה ומצוות. בנוסף, כשילוב בין עבודתי החינוכית, לבין עבודתי כמטפל זוגי, טיפלתי בזוגות רבים בהם אחד מבני הזוג סובל מהפרעת קשב וריכוז. בתחום זה אני משלב לעתים הדרכת הורים לילד עם הפרעת קשב, ביחד עם עבודה זוגית, הן משום שההורות דורשת עבודת צוות, והן משום שלאור מרכיב התורשה החזק מאוד בתחום זה, לילדים עם הפרעת קשב וריכוז, יש במקרים רבים גם הורה אחד לפחות הסובל מאותה ההפרעה. אני מאמין שניתן וצריך להפוך את ההפרעה לייתרון, שתורם לזוגיות ולהורות, ולא רק לחיסרון ומגבלה.
  גרעין נוה יתד aeshdat@gmail.com
 • תמונה של יפה בן דוד
  לבחור בך כל יום מחדש בתחילת המסע הזוגי מגיעים עם ציפיות רבות. מהר מאוד מגלים שלא הכול כפי שצפינו. התברר שאנחנו כל כך שונים , מדברים בשפות שונות ואין שום מתורגמן בקרבת מקום. רובנו חווים את זה וזה לגמרי טבעי שההתרגשות והתשוקה שהיו בתחילת הקשר ייחלשו.
  ביאליק 4 גבעת שמואל yafabenda@gmail.com
 • תמונה של גבריאל וינברגר
  תלמיד להרב המקובל הרב יעקב חייבי זצוק"ל, והרב המקובל הרב נתן בוקובזה זצוק"ל, בברכתם, השראתם והנחייתם עוסק בהבאת שלום בבתי ישראל. בוגר מכון ינ"ר ירושלים להנחיית נישואין ומשפחה והנחייה לחיי אישות שע"י "המכון הישראלי ללימודי נישואין ומשפחה" . מוסר הרצאות ועורך שבתות המתמקדות בשיפור חיי הזוגיות והמשפחה. את רוב הנסיון שלי צברתי משנים של טיפול בזוגות צעירים (זוגות נשואים וזוגות שחיים יחדיו), תוך לימוד המאפיינים המיוחדים של המגזרים השונים ותוך פיתוח כלים טיפוליים ליצירת שינויים ושיפור חיי הזוג. על מנת לפשט את המפגשים ולהגיע ליעילות מירבית אני מבהיר למטופלים שלי כי אם הם מחפשים שופט שיתן ניקוד למי שצודק יותר או פחות- אוכל להפנות אותם למטפלים אחרים שחזקים , זולים וטובים ממני בשיפוט. אולם אם הם באו אלי אז אני מתכונן לזהות איזה כלים רגשיים, זוגיים והתנהגותיים חסרים להם. לתת להם את הכלים, לתרגל ביחד את השימוש הנכון בכלים ולהחזיר אותם הביתה למסלול הטבעי מהר ככל האפשר מבלי לפתח תלות במטפל.
  ת.ד 61 שבי שומרון telehesd@bezeqint.net
 • תמונה של תאיר וסרמן
  מבססת את עבודתי על שיטת EFT (Emotional Focused Therapy), אימאגו, IFS (Internal Familiy Systems), גישה מבוססת חוזקות (גסטין רזניק) ומהשיטות של חיים גינות וגון גוטמן. כשאני רוצה להרגע אני הולכת לשפת הים להתבונן בגלים, בימים חמים והן בימים גשומים.
  בית הדפוס 30, ירושלים/ ברוך הירש 14, ב"ב ירושלים tairwasserman@gmail.com
 • תמונה של טלי שרה כהן
  החל משנת 1994 מטפלת בכל סוגי ההתמכריות סמים אלכוהול ועישון. התמכריות המאופיינות בהתנהגות כפייתית קומפולסיבית כגון: הימורים, קניות, ביזבוזים, מחשב/ אינטרנט. בשנת 2000 התמחתי באהר"ב בטיפול במהמרים כפייתים ובני משפחותיהם. השתתפתי בקונגרס הבין לאומי ה-14 בפלדלפיה - National Conference On Problem Gambling השתלמתי במרכז בינלאומי המכשיר אנשי מקצוע לטיפול במהמרים כפייתים באינדיאנפוליס. .The Custer Center for Treatment and Rehabilitation of Gamblers במהלך שנות עבודתי עם מהמרים כפייתיים ובני משפחותיהם הוצאנו עשרות משפחות ממעגל ההתמכרות. הטיפול במהמרים הינו מערכתי ואינטגרטיבי המביט על הפרט כחלק אינגרלי אליו הוא שייך אשר ביניהם קיימים יחסי גומלין מתמשכים. למשפחה חשיבות ומשקל משמעותי בהצלחת הטיפול. על כן המעורבות של המשפחה : הורים, בת זוג , אחים או ילדים הינה חלק בלתי נפרד מתוכנית הטיפול.
  נחום 10 ירושלים tali189@bezeqint.net
 • תמונה של ג'ינא פסטיצקי
  המטרה שלנו היא ללוות ולסייע למשודכים ,להורים ולשדכנים בכל מה שקשור לתהליך השידוכים. בהתחלה ,לעזור למועמדים להגיע להגדרה ברורה לגבי מה באמת מתאים הם. בהמשך התהליך הבירורים-לדעת מה לשאול ואיך לעשות בירור ייעיל. במהלך הפגישות- לעזור למועמדים להתכונן נכון לכל פגישה ואחרי כל פגישה -ליבון וניתוח נתוני הפגישה והשגת מסקנות להמשך.
  אגסי 60/15 הר נוף ירושלים a65160@gmail.com
 • תמונה של אורית פרידמן
  נשואה, אמא וסבתא. למעלה מ-20 שנים בתחום הטיפולי. ניסיון רב בטיפול בטראומה. השכלה מקצועית: תואר שני בתרפיה במוסיקה - אוניברסיטת בר אילן, תואר ראשון בתרפיה במוסיקה - מכללת לוינסקי, יעוץ זוגי - מכון נתיבות, ייעוץ בקדושה לחיי אישות - מכון פועה ומכון נתיבות, טיפול בנפגעי ונפגעות תקיפה מינית - אוניברסיטת בר אילן, טיפול בטראומה. הקליניקה בניצן נגישה ומותאמת לנכים.
  /http://www.oritfrie.co.il ניצן oritfrie@gmail.com